KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14188181
nr 1418 8181
Sven-Göran Svensson Gson
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, oramad, 50x61 cm
Kondition: slitage, skador
Sven-Göran Svensson G:son, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:20:35
13/9 20:12:15
Sven-Göran Svensson Gson
Läs mer om Sven-Göran Svensson Gson